دکتر افشین تجلی ارولوژیست کودکان در اصفهان

فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری کودکان در اصفهان

دکتر افشین تجلی فوق تخصص جراحی کلیه اطفال و متخصص مجاری ادراری در اصفهان، درمان بیماری های شب ادراری و مشکلات دستگاه ادراری در نوجوانان و کودکان در اصفهان
دکتر افشین تجلی فوق تخصص جراحی کلیه اطفال و متخصص مجاری ادراری در اصفهان، درمان بیماری های شب ادراری و مشکلات دستگاه ادراری در نوجوانان و کودکان در اصفهان

ارولوژیست کودکان در اصفهان

دکتر افشین تجلی ارولوژیست کودکان در اصفهان، متخصصان ارولوژی کودکان جراحانی هستند که می توانند مشکلات ادراری و تناسلی کودکان را تشخیص، درمان و مدیریت کنند. اگر کودک شما بیماری یا بیماری دستگاه تناسلی یا مجاری ادراری (کلیه ها، حالب ها، مثانه) دارد، متخصص اورولوژی کودکان تجربه و شرایط لازم برای درمان کودک شما را دارد.

اورولوژیست های کودکان چه نوع درمان هایی را ارائه می دهند؟

  • ارزیابی و مدیریت اختلالات دفع ادرار ، ریفلاکس تاولی و عفونت های مجاری ادراری که نیاز به جراحی دارند
  • بازسازی جراحی مجاری ادراری (کلیه ها، حالب ها و مثانه) از جمله ناهنجاری های تناسلی، هیپوسپادیاس و اختلالات رشد جنسی
  • جراحی برای شرایط کشاله ران در دوران کودکی و نوجوانی ( بیضه نزول نکرده ، هیدروسل / فتق ، واریکوسل ).
  • ارزیابی و مدیریت جراحی سنگ کلیه بیماری
  • مدیریت جراحی تومورها و بدخیمی های کلیه، مثانه و بیضه
  • ارزیابی و مدیریت مشکلات دستگاه اورولوژی شناسایی شده قبل از تولد
  • ارزیابی و مدیریت مشکلات دستگاه ادراری مرتبط با شرایط عصبی مانند اسپینا بیفیدا .

کجا یک متخصص اورولوژی کودکان پیدا کنیم:

امروزه تقریباً در هر استان های ایران و تقریباً در تمام شهرهای بزرگ ایران، متخصصان ارولوژی کودکان را می توان یافت.

چرا متخصص اورولوژی کودکان:

کودکان فقط بزرگسالان کوچک نیستند. اطفال همیشه نمی توانند بگویند چه چیزی آنها را آزار می دهد. آنها همیشه نمی توانند به سؤالات پزشکی پاسخ دهند و همیشه نمی توانند در طول معاینه پزشکی صبور و همکاری کنند.

اورولوژیست های اطفال آموزش دیده اند تا بر نیازهای ویژه کودکان و والدین آنها تمرکز کنند، حتی روی موضوعات بالقوه حساس و شرم آور مرتبط با مشکلات دستگاه تناسلی و دفع ادرار.

متخص خوب ارولوژی کودکان می داند که چگونه کودکان را به گونه ای معاینه و رفتار کنند که باعث آرامش و همکاری آنها شود. علاوه بر این، متخصصان ارولوژی کودکان اغلب از تجهیزاتی استفاده می کنند که مخصوص کودکان طراحی شده است. این به ایجاد یک محیط راحت و بدون تهدید برای کودک شما کمک می کند.

اگر متخصص اطفال به کودکتان پیشنهاد دهد که به یک متخصص اورولوژی اطفال مراجعه کند، می‌توانید مطمئن باشید که او از وسیع‌ترین گزینه‌های درمانی، گسترده‌ترین و جامع‌ترین آموزش‌ها، و بیشترین تخصص در برخورد با کودکان و درمان اختلالات دستگاه ادراری کودکان برخوردار است.

هنگام مراجعه به متخصص اورولوژی کودکان چه انتظاراتی باید داشت

پس از بحث در مورد سابقه پزشکی، آزمایشات قبلی و علائم کودک شما، دکتر خوب ارولوژی کودکان در اصفهان یک معاینه فیزیکی انجام خواهیم داد. از آنجا، ما با شما تصمیم خواهیم گرفت که آیا برای کمک به تشخیص یا رد کردن مشکلات، آزمایشاتی را انجام دهیم. گاهی اوقات، بر اساس تاریخچه و ارزیابی قبلی، برای تسهیل مراقبت از فرزند شما، تصویربرداری بیشتری را برنامه ریزی می کنیم.

مطالعه تصویربرداری مثانه، علاوه بر سیستوگرام فلوروسکوپی و طیف کاملی از گزینه های تصویربرداری که اورولوژیست های کودکان استفاده و ارائه می دهد.

سونوگرافی از اشعه استفاده نمی کند، بنابراین می توانید با خیال راحت در طول سیستوگرام اولتراسوند در کنار کودک خود بمانید، که ممکن است برای کودک شما راحت تر باشد. متخصصان زندگی کودک در بخش رادیولوژی سلامت کودکان برای کمک به کاهش ترس کودکان در هنگام انجام چنین آزمایشاتی آموزش دیده اند.

در پایان بازدید، وضعیت کودک شما را به طور کامل توضیح خواهیم داد و اغلب از نقاشی ها برای کمک به توضیح استفاده می کنیم.

4.8/5 (6 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *